Akademia Prawa Jazdy, ul. Świętojańska 68/3, nad EMPiKiem - II piętro, 81-393 Gdynia

pn - pt 10-17

sobota 10-13

BIURO
CZYNNE

KAŻDEGO DNIA CO NAJMNIEJ JEDEN NASZ KURSANT ZOSTAJE KIEROWCĄ!

Akademia Prawa Jazdy to jedna z największych szkół jazdy w Gdyni. Od początki istnienia zapewniamy naszym kursantom szkolenie na najwyższym poziomie. Przekłada się to na bardzo wysokie wyniki zdawalności.  Już ponad 8.000 naszych kursantów zdało  egzamin państwowy i zostało kierowcami. Statystycznie rzecz ujmując  w  ostatnich czterech latach każdego dnia co najmniej jeden nasz kursant zostaje kierowcą. Potwierdzeniem zadowolenia  naszych klientów są również  liczne pozytywne opinie na portalach lokalnych i społecznościowych.

 

Skąd taka imponująca zdawalność w Akademii Prawa Jazdy?

 

Doświadczona kadra wykładowców i instruktorów wspiera naszych kursantów na każdym etapie szkolenia. Wykłady prowadzone są przy wykorzystaniu najnowszych programów multimedialnych oraz nowoczesnych metod nauczania, które przygotowują w sposób rzetelny i skuteczny do egzaminu państwowego. Kursanci szkolą  się wyłącznie takimi samochodami jak na egzaminie państwowym, a praktycznie wszystkie jazdy odbywają się trasami egzaminacyjnymi. Wszystkim kursantom w cenie kursu zapewniamy materiały szkoleniowe przygotowujące do egzaminu teoretycznego, w tym dostęp do testów takich jakie są na egzaminie państwowym!

 

Tak więc szanowny kursancie jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły to przy wyborze weź pod uwagę:

 

  • zdawalność kursantów szkoły za poprzednie lata (jako jedyna szkoła jazdy w Gdyni ujawniamy wyniki za ostatnie 12 lat, to musi o czymś świadczyć!) -> zobacz wyniki zdawalności!
  • lokalizację szkoły (mieścimy się w centrum Gdyni, nie tracisz szkolenia na dojazd i praktycznie wszystkie jazdy odbywają się trasami egzaminacyjnymi) -> mapka dojazdu
  • samochody szkoleniowe, którymi dysponuje szkoła (do dyspozycji naszych kursantów są wyłącznie KIA Rio IV – takie jak na egzaminie) -> więcej o naszych samochodach szkoleniowych!
  • opinię byłych kursantów (skorzystaj z doświadczenia innych, mamy ponad 1.800 pozytywnych opinii w portalu Trojmiasto.pl) -> przeczytaj opinie, skorzystaj z doświadczeń innych!
  • wielkość kadry szkoleniowej (zatrudniamy 20 instruktorów, nawet poważna choroba instruktora czy awaria samochodu nie powoduje przestojów w szkoleniu) -> poznaj naszą kadrę
  • atrakcyjne ceny i formy płatności dostosowane do Twoich potrzeb -> sprawdź ceny!

 

Teoria w domu


Poradnik