Akademia Prawa Jazdy, ul. Świętojańska 68/3, nad EMPiKiem - II piętro, 81-393 Gdynia

pn - pt 10-17

sobota 10-13

BIURO
CZYNNE

E-LE@RNING – wykłady przez Internet!

Zalicz teorię bez wychodzenia z domu

Szkolenie odbywa się za pośrednictwem specjalnie stworzonej platformy internetowej, na której znajduje się baza lekcji i ćwiczeń łącznie z przykładowymi testami egzaminacyjnymi. E-kurs jest prosty w obsłudze, a dzięki zamieszczonym grafikom i filmom nauka z nim to czysta przyjemność.

Miejsce i czas zajęć e-learningowych są dostosowane do chęci i możliwości kursantów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest rozpoczęcie kursu w dowolnym momencie.

Każdemu kursantowi korzystającemu z e-learningu przysługuje prawo do uczestniczenia w tradycyjnych wykładach.

Dopiero po zakończeniu szkolenia teoretycznego można rozpocząć szkolenie praktyczne.

Szkolenie e-learningowe jest w pełni zgodne z programem nauczania i pozwala bezproblemowo przyswoić wiedzę i zdać egzamin państwowy na prawo jazdy.

Zobacz jak wygląda kurs online!

Zachęcamy do kontaktowania się z nami w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji i czekamy na zgłoszenia.

Teoria w domu