Akademia Prawa Jazdy, ul. Świętojańska 68/3, nad EMPiKiem - II piętro, 81-393 Gdynia

pn - pt 10-17

sobota 10-13

BIURO
CZYNNE

Zapisy on-line

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji zapisu/zapytania, przekazania informacji o ofercie handlowej przez Akademia Prawa Jazdy S.C. Oliwia Mocarska, Wojciech Mocarski. Administratorem danych osobowych jest Akademia Prawa Jazdy S.C. Oliwia Mocarska, Wojciech Mocarski z siedzibą w Gdyni (81-393) przy ul. Świętojańska 68/3. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią noty prawnej. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej od Akademia Prawa Jazdy S.C. Oliwia Mocarska, Wojciech Mocarski z siedzibą w Gdyni (81-393) przy ul. Świętojańska 68/3 na mój e – mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez przedstawicieli Akademia Prawa Jazdy S.C. Oliwia Mocarska, Wojciech Mocarski w celach realizacji usług i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne.
Teoria w domu


Poradnik